Waarom ConsumerHouse?

Moderne faciliteiten

  • Moderne, multifunctionele zalen, die voor zowel kwantitatief als kwalitatief onderzoek gebruikt kunnen worden. 
    We hebben 752 m² extra beschikbaar wat gebruikt kan worden voor:

    • CATI-projecten: callcenter met een capaciteit van 24 units
    • CLT-projecten: donkere ruimte voor Eye Tracking, pop-up labstore voor schaponderzoek etc.

 

  • Professioneel materiaal:
    • smartboard
    • 62 laptops
    • 40 iPads

 

  • Programmatie van uw vragenlijst in NEBU

Uitgebreide databases

  • Uitgebreide pool van professionele interviewers, geselecteerd op basis van uw project

 

  • Uitgebreid consumentenpanel, inzetbaar voor zowel kwantitatief als kwalitatief onderzoek

Gemotiveerd team

Ons gespecialiseerde team staat steeds klaar om u te helpen. Met onze open en persoonlijke aanpak proberen we steeds de beste oplossing voor uw project te vinden.

 

Maak kennis met ons team:

 

Dirk Materné – Business Manager

dirk@consumerhouse.be

 

Joke Geysen – Project Manager Qualitative and Quantitative Research

joke@consumerhouse.be

 

Shari de Gelder – Project Manager Product Research

shari@consumerhouse.be

 

Sarah Bogaerts – Project Executive & Social Media Manager

sarah@consumerhouse.be

 

Camille Celen – Project Assistent

camille@consumerhouse.be 

 

Soetkin Van Huylenbroeck – Project Assistent

soetkin@consumerhouse.be 

 

Kristel Melis – Project Support

kristel@consumerhouse.be 

 

Jasper Materné – Project Support

jasper@consumerhouse.be

 

Laat ons iets weten!

Heeft u meer informatie nodig over onze diensten, prijzen etc.? Aarzel dan niet om contact met ons op te nemen!

Op zoek naar een betrouwbare veldwerk partner in België?

Ontdek hier waarom ConsumerHouse uw perfecte match is!